Hakkımızda

KARLOBİ DISPLAY MARKET

Günümüz iş dünyası her şeyden çok görselliğin gücüne, albenisine ve zindeliğine ihtiyaç duyuyor. Görünmeyen, kenarda kalan, anlatılmayan, bilinmeyen yok kabul ediliyor. Ürünlerinizi güzel fotoğraflarla, görsellikle sergilemeniz, göstermeniz, duyurmanız, anlatmanız, bir yerlerde öne çıkarmanız bekleniyor.

Karlobi sizi ön plana çıkarmak için display ürünleriyle öne çıkmış deneyimli bir marka. Deneyimini internet sitesi üzerinden satışla buluşturan Karlobi müşterilerine standlar, bannerlar, çerçeveler, kaldırım panoları, poster panoları, crown truss stand, reklam/park dubaları, infoboard, quick bannerlar, streç çerçeveler, örümcek standlar, broşürlük setleri, iş güvenlik levhaları, duvar tipi broşürlükler, yeni nesil akrilik portatif zigzag çantalar ve eko roll bannerlar gibi display ve sunum ürünleri tedarik etmeyi hedeflemekte satın alınan ürünlerin dijital baskı, uygulama kargo işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Görsellik-Odaklı Ürünler

Karlobi görsellik demektir! Zaten markanın da kurulduğu ilk günden bu yana amacı mesajınızı karşıya iletmek, ürününüzü tanıtmak ve hikayenizi anlatmaktır. Görünmeyenin silindiği, ikinci plana düştüğü ve satış beklentilerini gerçekleştiremediği bir dünyada görünür olmak doğal olarak sizden en büyük beklenti.

Display ürünleri ne işe yarar?

–          Markanızın akılda kalıcılığını artırır.

–          Mesajınızı karşıya iletir.

–          Ürünlerinizi tanıtır.

–          Fuarlarda, iç mekanlarda ziyaretçilerin dikkatini çeker.

–          Yönlendirme ve güvenlik sağlar.

 

Karlobi İnternetten Satmayı Seçti

Güçlü altyapısı ve teknik destek kabiliyetinin bilincinde olarak tüm Türkiye ve dünya pazarını hedefleyen Karlobi, satış ve destek sistemini internet üzerinden kurmuş durumda. İnternet üzerinden şimdilik ağırlıklı olarak Türkiye piyasasına satış yapan Karlobi tüm dünyayı kucaklamak ve kaliteli display ürünlerini internet üzerinden herkese ulaştırmayı amaçlıyor. Örümcek Stand, Tanıtım Standı, Roll Banner gibi ürünlere
Dijital Baskı Uygulamasını Yaparak Kargolamaktadır.

Tüm ürünlerini ayrıntılı olarak internet sitesinde sergileyen Karlobi, ürün satın alanlara dijital baskı uygulama hizmeti de vererek 750TL üzeri ürünlerde kargoyu da üstleniyor. En kaliteli baskı makineleriyle hizmet vererek display ürünlerinden maksimum fayda sağlanıyor. Nitelikli ve sorunsuz dijital baskı ve görsellik bir arada olunca Karlobi’nin kalitesi daha da öne çıkıyor. Bilinçli müşterilerinin dijital baskı ve uygulamayı da kendilerinde yaptığını belirten firma yetkilisi “Kendi ürünlerimizde kendi kaliteli dijital baskımız olunca müşteri memnuniyeti daha da artıyor” diyerek Karlobi’nin baskı ve uygulama kalitesine müşterilerin güvendiğini vurguladı.

Karlobi, tüm platformlara uyumlu, sağlam altyapıya sahip bir web sitesi ile hizmet veriyor. Müşteriler siteye üye olarak beğendikleri ürünleri boyutlarını ve kargo şeklini belirleyerek sepetlerine ekleyebiliyor, kredi kartlarını kullanarak güvenle alışverişlerini tamamlayabiliyorlar. Kredi kartıyla ödeme sistemi özel-güvenlikli ve en son şifreleme yöntemlerini kullanan bir altyapıya sahip; müşteriler en ufak bir endişe duymadan alışveriş yapabiliyorlar. Tüm ürünlerin kategoriler halinde sergilendiği Karlobi internet sitesi müşterilerin alışveriş sürecini kolaylaştırmak için tasarlanmış.

Snapper markasının 1993 yılından bu yana üretilen Snapper markalı tanıtım ürünlerinin satış ve dağıtımını da yapan Karlobi yalnızca dış mekanları değil iç mekanları yani mağazaları, marketleri, işyerlerini, sinemaları önemli birer reklam alanı haline getirmiş ve bu yolla reklamverenlerin ürün satış hacimlerinin artmasını sağlamıştır.

Nasıl Alışveriş Yaparım?

www.karlobi.com.tr üyeliğinizi oluşturduktan veya üye girişinizi yaptıktan sonra hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Dilerseniz ilgilendiğiniz marka veya ürünlerle ilgili arama yapabilir ya da sitemizdeki kategorilerden ilgilendiklerinizi seçerek ürünleri inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri, renk ve boyut seçeneklerini işaretledikten sonra sepetinize ekleyebilir veya daha sonra tekrar incelenmek üzere “Favorilerime Ekle” butonundan saklayabilirsiniz. Dilerseniz beğendiniz ürünlerin dijital baskı tasarım uygulama hizmetlerini de firmamızdan ücreti karşılığında alabilirsiniz. Dijital baskısı yapılacak görsellerinizi telefonla irtibat kurarak firmamıza email ile ulaştırabilirsiniz. Satın aldığınız display ürünleri ile birlikte dijital baskı uygulamalarını da firmamızda yaptırmanız baskı kalitesinden emin olmanızı ve uygulama ve baskı kalitesi konusunda da herhangi bir sorun yaşamamanızı sağlayacaktır.

Akılda Kalmak için Karlobi

Display ürünlerini iç mekanlarınızı kaliteli görsel materyalle güzelleştirmek, müşterilerinize materyal ve sunum malzemelerinizi dağıtmak ve ürünlerinizi akılda kalıcı hale getirmek için kullanabilirsiniz. Bankalarda, alışveriş merkezlerinde, şirketlerde yaygın olarak kullanılan display ürünleri firmaların kurumsallığına da görsellikle katkıda bulunuyor. Firmaların normalde hareketsiz ve mesajsız iç ve dış mekanlarına hareket ve dinamizm kazandıran inovatif display ürünlerine Karlobi sayesinde artık internet üzerinden anında ulaşılabiliyor. Kredi kartıyla peşin veya taksitle alışverişin yapılabildiği Karlobi internet sitesi üzerinden boyutlarını belirlediğiniz ürünle ilgili tasarım, çizim, dijital baskı uygulama hizmeti de alabiliyorsunuz. Böylelikle tek noktada tüm tasarım ve display ihtiyaçlarınızla ilgili olarak toplam bir çözüm hizmeti almış oluyorsunuz.

İzmir’den Tüm Türkiye’ye Hizmet ve Kargo

Dağıtım ve lojistiğini İzmir merkezli olarak kurmuş bulunan Karlobi, İzmir’i üs olarak kullanarak ürünlerinin dağıtımını tüm Türkiye’ye yapmaktadır. Türkiye’nin bilinen kargo firmaları ile ürünler adresinize sıkıntısız ve zamanında teslim edilmektedir. Firmanın mağaza ve üretim atölyesi İzmir’de aynı binada hizmet vermekte olup, özel siparişler için tüm müşterilerin hizmetindedir.

  • Örümcek Stand
  • Örümcek Stand Dijital BAskı
  • Ötümcek Stand Uygulama
  • Örümcek Stand Lambası
  • Örümcek Stand Çantası
  • Örümcek Stand Masası
  • Tanıtım Standı Masası
  • Panset Masa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir