Örümcek Stand Baskı Ölçüleri

Örümcek Stand Baskı Ölçüleri :
Örümcek stant panelleri
Yükseklik 225cm, genişlikleri ise panel sayısına göre değişmekte.
Orta panellerin her biri değişmektedir.
kıvrıldığı için görünmemektedir. Tasarım yapılırken Örümcek Stand Baskı Ölçüleri göz önünde bulundurulmalıdır. Örümcek Stand Baskı Ölçüleri Nelerdir ? Örümcek Stand Dijital Baskısı Nasıl Yapılır ?
izmirde örümcek stand atölyemizde en hızlı teslimat yapılır.

 

Örümcek Stand Baskı Ölçüleri

3×3 Oval Örümcek Stand Baskı Ölçüsü

Örümcek Stand Baskı Ölçüleri

3×4 Oval Örümcek Stand  Baskı Ölçüsü

Düz Örümcek Stand Baskı Ölçüsü
Düz Örümcek Stand Baskısı Yükseklik 228 cm, genişlikleri ise panel sayısına göre değişmektedir.
Orta panellerin her biri 74 cm’dir. Yan tarafta kalan paneller ise 65 cm’dir.
Yan panellerin 15 cm’den sonraki kısmı arkaya doğru kıvrıldığı için görünmemektedir. Tasarım yapılırken göz önünde bulundurulmalıdır. Aşağıda 3×3 Panel Düz Örümcek Stand Ölçüsü örnek olarak paylaşılmıştır.

 

snapper_duz_orumcek_stand_baski_olcu

 

Örümcek Standlar hakkında genel bilgiler. 
Örümcek Standlarda Alüminyum profil ve plastik parçalardan oluşturulmuş portatif kurulumu kolay ve taşınabilir görsel açıdan zengin stand çözümüdür. Örümcek stand ismini açıldığında örümcek ağına benzeyen profillerinden almıştır. Örümcek stand farklı şekillerde ve istenilen genişlikte yapılabilmektedir. Tek kullanılımlık bir ürün değildir, istenildiğinde yeni baskılar yapılıp farklı etkinliklerde ve fuarlarda kullanılabilir. Örümcek standı ister baskılı ister baskısız satın alabiliyorsunuz. Baskısız alınan standların baskı ve montajı daha önce örümcek stand bilgisi ve tecrübesi olan firmalar tarafından yapılmalıdır. Örümcek Stand’ı gösteren profilleri ve malzemeleri değil üzerine yapılan baskı ve baskının montaj kalitesidir. Ürün istenildiği zaman Şişli’deki firmamızda görebilir ve sipariş verebilirsiniz. Örümcek Stand için teknik bir bilgiye ihtiyaç yok kurulumu çok kolay herhangi bir el aleti kullanmanıza gerek yok herşey geçme sistemi ile yapılmış kurulumu orta boy bir stand için en fazla 5 – 10 dakika sürüyor.
Örümcek Stand Ölçüleri; 
Örümcek Stand standart olarak 227cm yüksekliğindedir, fakat istediğiniz genişlikte ve istenilen genişlik haricinde Düz, L, U şeklinde yapılabilmektedir. Tanıtım standı, oval tanıtım standı, kare tanıtım standı, Örümcek standların

Örümcek Stand Standart Paket İçeriği; 
Örümcek stand içerisinde stand konstrüksiyonu, baskı yapılabilmesi için pvc paneller ve aparatlar, taşıma çantası bulunmaktadır. Sert Taşıma çantası tekerlekli ve bavul şeklindedir. Sert plastikten üretildiği için dayanıklıdır ve üzerine baskı yapılarak küçük bir masa olarak kullanılabilir. (masa olarak kullanmak için gerekli olan dijital baskı ve masa tablası fiyata dahil değildir) Örümcek stand masası mdfsi haricen ücretlendirilir. Ayrıca örümcek stand lambalarıda mevcuttru. örümcek stand lambası da haricen ücretlendirilir.
Örümcek Stand Kurulumu;
Örümcek Stand kurulumunda herhangi bir aletine gerek yok, örümcek standın kurulumu için parçalarını stand çantasından çıkarıp kolayca kurabilirsiniz. ortalama büyüklükte bir stand yaklaşık 10 dakika içeriside kurulabiliyor.
Örümcek standlar yurtdışı fuarlar için pratik hafif ve taşıması kolay canta içinde verilir.
Posted in Örümcek Stand Baskı Ölçüleri and tagged .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir