Örümcek Stand Masası

Örümcek Stand Masa

Örümcek Stand Masa

  1. Örümcek Stand Masası taşıma çantasıyla birlikte teslim edilmez
    Ayrıca Satılır, Örümcek Stand MAsası üst mdf parça ve Örümcek Stand Çantası pedi ile
    ÖRümcek Stand Masası Oluşturulur.
    Tüm parçalar, kendisinden tekerlekli çantasına kaldırılıp kolaylıkla taşımaya ve muhafaza etmeye olanak sağlar.

Örümcek Stand Masası Harcase çanta modelinde isteğe bağlı olarak, çanta üzerine baskı ve çanta üstü tabla eklenerek aynı zamanda kürsü/stand olarak kullanılabilirsiniz.

Stand kurulumunda herhangi bir aletine gerek yok, kurulum için parçalarını stand çantasından çıkarıp kolayca kurabilirsiniz. ortalama büyüklükte bir stand yaklaşık 10 dakika içerisinde kurulabiliyor.

Örümcek Stand Masası sergileme standlarında kullanılan bir tanıtım masasıdır. Örümcek masanın kurulumu aynı örümcek stand gibi son derece pratik ve hızlıdır. Örümcek masanın panel baskısı da yine tüm ürünlerde olduğu gibi iç mekan dijital baskıdır ve istendiğinde yenilenir.Örümcek masanın tablası diğer hiçbir ürünle kıyaslanmayacak şekilde son derece kalitelidir.

Baskı alanı 1570×755 mm. dir. Önden bakıldığında görünen kısım 540×755 mm. dir. Logo ve önemle vurgulamak Istediğimiz görselin bu kısıma gelecek şekilde tasarlanması gerekir.

Örümcek standlar çantalarını önüne gelen pet panel ve katlanır üst tabla aracılığı ile aynı zamanda Masa olarak da kullanabilirsiniz. Hard case gövdeli pop up masa dış mekanlarda uzun sure deforme olmadan kullanılabilir. Tanıtım standına alternatiftir. Çanta içine katalog broşürlerinizi depolayabilirsiniz, tekerlekleri sayesinde kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Standart olanı siyah tablalı olmakla birlikte ahşap üst tablalı modeli de bulunmaktadır.

  •  Örümcek Stand Masası, Fuar Stand, Popup Stand Popup Stand Masası, Örümcek,Stand Örümcek Masa, Örümcek Stand Kurulumu, Popup Stand Kurulumu, Popup Stand Masası, Örümcek Stand Masası
Posted in Örümcek Stand Masası and tagged .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir