Örümcek Stand

Örümcek Stand Nasıl Kurulur

Örümcek Stand Nasıl Kurulur

  • 45cm eninde 80cm yüksekliğinde 230cm yüksekliğe 3,5mt genişliğe erişmektedir.
  • İskeletine giydirilen panellerle 9.5m2’ lik bir görsel alan meydana gelmektedir.
  • Kullanım alanı çok geniş olan pop up stand bu özellikleriyle firmalar tarafından çok tercih edilen bir ürün olmaktadır.

  • Özellikle Teknoloji firmalarının,Özel Üniversitelerin ve Fuarda stand açan firmaların sıklıkla kullandığı stand türü olan örümcek stand, display sektöründe pop up  stand diye de bilinmektedir.
  • Kutularının içerisinden iki farklı şekilde çeşit  çıkar. Bunlardan birisi soft case diye tabir ettiğimiz bez çantalı pop up stand , diğeri ise hard case diye tabir ettiğimiz pop up stand’dır. İki çantasının içerisinden de; iskeleti, pop up baskı panellerini tutturabilmek için demir çubuklar , aydınlatma , panelleri için rulo mıknatıs, panelleri  iskeletine tutturabilmek için plastik panel aparatı bulunmaktadır.
  • iskeleti alüminyum renktedir, çantaları tekerlekli olmasından dolayı taşınması oldukça kolaydır. :Çantaları siyah renktedir. Otomobil içerisinde istediğiniz yere taşımanız mümkündür.
  •  Geniş görsel alanı sayesinde fuar alanlarınızda ile tüm alanınızı kaplayabilir, Sayesinde ürün tanıtımlarınızı görsel bir şova dönüştürebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz yere göre pop up stand ölçüsünü ayarlayabilirsiniz.
  •  Bir çok ölçüsü mevcuttur. Fuar alanınız veya sunum yapacağınız alan ölçüsüne göre uygulaması yapmak mümkündür . Bunun için yapmanız gereken sunum alanınızın ölçüsünü belirlemek ve hangi ölçüdeki standın size uygun olduğunu tespit etmektedir. Size en uygun ölçüdeki pop up stand tespit edildikten sonra, sıra örümcek stand için görsel hazırlanmasına gelir.
  • Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünün grafik tasarımı hazırlanması için örümcek standın grafik ölçülerini öğrenmeniz gerekir. Belirlenen ölçülerde grafik tasarımı hazırlanarak dijital baskı işlemi tamamlanır.

Örümcek Stand Nasıl Kurulur için ekstra bir malzemeye gerek yoktur. Pop up Stand kurulumu için Popup stand çantasından parçaları çıkarmanız yeterlidir.  Yaklaşık 10 dakika içerisinde orta boydaki bir Pop up stand rahatlıkla kurabilirsiniz.

Size en uygun ölçüdeki örümcek standı belirledikten sonra pop up stand için görsel hazırlanmalıdır. Belirlenen ölçüde hazırlanan görselin pop up standa monte edilebilmesi için öncelikle pop up stand çantasının içerisinde bulunan baskı panelleri düz bir zemine yerleştirilir. Hazırlanan görsel pop up stand ölçülerine göre milimetrik olarak kesilir ve pop up stand paneline sıvanır.

Daha sonra Popup stand iskeleti düz bir zemine kurulumu yapılır. Demir çubuklar iskelet üzerinde bulunan siyah plastik aparatlara takılır. Bu şekilde örümcek stand sabitleştirilr. Hazırlanmış olan mıknatıslı baskılı paneller iskelet üzerinde bulunan vidalı yerlere yerleştirilir. Böylece Örümcek Stand Nasıl Kurulumu tamamlanmış olur.

Örümcek Stand Örümcek Stand Örümcek Stand
Örümcek Stand Örümcek Stand Örümcek Stand
Örümcek Stand Örümcek Stand Örümcek Stand
Örümcek Stand Örümcek Stand Örümcek Stand
Örümcek Stand Örümcek Stand Örümcek Stand
Örümcek Stand Örümcek Stand Örümcek Stand
Örümcek Stand Örümcek Stand Örümcek Stand
Örümcek Stand Örümcek Stand Örümcek Stand
Posted in Örümcek Stand and tagged , , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir