Örümcek Stand

Örümcek Stand Nedir ?

Pop up StandÖrümcek Stand Avrupada ve Amerika’da çok daha öncesine dayanan fakat Türkiye’ye 2000’li yıllarda gelmiş olan açık hava reklamcılığının günümüzde en popüler uygulamalarından biri olan örümcek stand ( Örümcek Stand Türkiyede Pop up Stand Olarak’ta bilinmektedir. ) her türden Ticari firmaların kamu kurumlarının, vakıfların kısaca tüzel kişiliklerin kurumsal ve görsel kimliklerini yansıtma, bilgilendirme, bilinçlendirme ve daha fazla kitlelere ulaşma, farkındalık yaratma gibi ihtiyaçlarına yönelik her zaman  tercih ettiği reklam ve tanıtım amaçlı hizmet ve ürünler sunmaktadır. Şimdi bu ürünleri daha yakından tanıyalım:

İki Çeşit Örümcek Stand Vardır ; Oval Örümcek Stand, Düz Örümcek Stand .

Örümcek Standlar genellikle fuarlar, alışveriş merkezleri ve sokaklarda kullanılır ve genellikle alüminyum ve sert plastikten üretilir. Ürün ve hizmet tanıtımında kullanılan bu ürün modelinin, Fuar Standı, Tanıtım Standı Teşhir Standı gibi kullanım amacına göre çeşitli türevleri de mevcuttur. Portatif yani taşınabilir, kurulup kaldırılabilir, farklı mekânlarda yeniden kullanılabilir olması da tercih edilebilirliğini artıran en önemli özelliğidir. Üretiminde kullanılan sarf malzemelerin (PVC Foam, Alüminyum, Pleksiglas) neredeyse tamamı geri dönüştürülebilir olduğundan doğa dostu kimliği ile de ön palana çıkmaktadır. Örümcek Stand Fiyatlarının, kullanım kolaylığı, ulaşılabilirliği ve sürdürülebilirliği gibi avantajları ayrıca sağladığı maddi ve manevi kazanımları düşünüldüğünde hiçte uç noktalarda olmadığı kolayca anlaşılabilir. Bu ürünlerin çarpıcı özelliklerinden birisi de opsiyoneldir yani talebe göre ölçü verilebilir ve şekil değiştirebilir olmasıdır.

Sunum şekli olarak sunumu yapacak uzmanın arkasında isteğe bağlı ölçülerde düz ya da oval şekilde bir ya da birden fazla panel bulunur. Panel ya da panellerin hemen önünde ürünlerin teşhir edileceği ya da hizmet sunumu ile ilgili materyallerin bulundurulacağı yine isteğe bağlı ölçülerde düz ya da oval şekilde şık ve portatif bir örümcek stand masa mevcuttur. Ayrıca isteğe bağlı olarak aydınlatmalar da kullanılabilmektedir.

Örümcek Stand ve Stand uygulamalarının faydaları nelerdir ?
Daha fazla müşteriye ulaşmak
Yeni ürün ya da hizmetlerinizi birebir diyalog ile anlatmak ve tanıtmak
Mevcut müşterilerinizin hafızalarında kalıcılığı sağlamak
Etkileşimli sunumlar hazırlayarak içinde bulunduğunuz pazarda yeterliliğinizi analiz etmek
Potansiyelinizi ve ulaşılabilirliğinizi artırmak
Satış ve sunumun yanı sıra anketler düzenleyerek kendinizi ve müşterilerinizi daha iyi algılayabilmek

 

Posted in Örümcek Stand and tagged .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir